10K-TPE-mbulues-NTC-sensor-kabllo-termistor-for-dixhital-temperaturë-kontrollues-nga-haswill

Sensori NTC me kabllo për kontrollues dixhital të temperaturësShuma minimale e porosisë: 100 USD


kryesisht llojet e mëposhtme:

 • Sensori universal -10 mijë, default 2 m, ngjyrë e zezë me skajet e mbulimit TPE dhe kabllo, i përshtatet shumicës së kontrolluesve dixhitalë të temperaturës në këtë kategori, përveç AL8010; modelet e mbështetjes janë si më poshtë STC-1000, STC-100A, STC-200+, STC-2301, STC-2302, STC-2303, STC-2304, STC-8080A+, STC-8080H, STC-9100, STC-9200.
 • Sensori AL8010F-10 mijë, default 2 m, ngjyre e zeze me funde mbulese metalike, i pershtatet vetem AL8010F;
 • Sensori AL8010H-100 mijë, default 2 m, ngjyre e bardhe dhe zakonisht me funde mbulese metalike, i pershtatet vetem AL8010H, një kontrollues i temperaturës së lartë, kabllo/tela të ndryshme të disponueshme sipas aftësisë së mbajtjes së temperaturës maksimale, p.sh.;
  • Mbajtja maksimale e telit PVC 105 °C
  • Mbajtja maksimale e telit teflon 180 °C
  • Ariu maksimal i gërshetuar prej metali 300°C

Kujdes: Termistori me kapak metalik janë më përçues, ju lutem mos i përdorni në ujë ose lëngje të tjera kur tensioni është më i lartë se 36V; zgjidhni sensorin e mbuluar me TPE si zëvendësues.

 


Pyetjet e shpeshta të termostatit të panelit kompakt Haswill

 1. Si të merrni çmimin?
  Klikoni butonin e kërkesës dhe përfundoni formularin, do të merrni një përgjigje brenda disa orësh.
 2. Celsius VS Fahrenheit
  Të gjithë kontrollorët tanë dixhitalë të temperaturës default në gradë Celsius, dhe një pjesë e tyre është e disponueshme në Fahrenheit me sasi të ndryshme të porosive minimale.
 3. Krahasimi i parametrave
  Tabelat e kontrolluesve dixhital të temperaturës me panele kompakte
 4. Paketa
  Paketa standarde mund të ngarkojë 100 PCS / CTN kontrollues dixhital të temperaturës.
 5. Aksesorë
  Ne ju sugjerojmë të blini pjesë këmbimi 5% ~ 10% si kapëse dhe sensorë si stok.
 6. Garancia
  Garancia e paracaktuar e cilësisë njëvjeçare (e zgjatur) për të gjithë kontrollorët tanë, ne do të ofrojmë një zëvendësim pa pagesë nëse konstatohet një defekt i cilësisë.
 7. Shërbimi i personalizimit
  Nëse nuk mund të gjeni një kontrollues të përshtatshëm të temperaturës në këtë faqe interneti, Ne do t'ju ndihmojmë ta zhvilloni atë bazuar në produktet tona ekzistuese të pjekura;
  Falë grupit të plotë të zinxhirëve të industrisë përkatëse të Kinës, termostatët tanë të personalizuar janë të cilësisë së lartë dhe çmimit të ulët;
  MOQ është zakonisht nga 1000 copë. mos hezitoni të na kontaktoni për shërbimet e personalizimit.

apo me shume pyetje? Klikoni Pyetjet e shpeshtaShuma minimale e porosisë: 100 USD


Artikujt e rekomanduar