Kontaktoni Haswill Electronics

Koha e punes

08:00 - 18:00 pasdite
e hënë ~ e shtunë

Kina Koha e tanishme


徐州海森文尔商贸有限公司
徐州市鼓楼区好得家商城M区号楼1-311

Xuzhou Haswill Electronics Co. Ltd. (Xuzhou Kerda Electrical Appliances Co., Ltd.)
Xuzhou Haswell Trade Co. Ltd.
M-1-311, Haodejia Mall, distrikti Gulou, qyteti Xuzhou, Provinca Jiangsu, Kinë, 221007


Detajet e kontaktit

Nëse ju duhen vetëm disa, ju lutemi blini zëvendësime nga tregu juaj lokal pasi transporti ndërkombëtar është i shtrenjtë për sasi të vogla; ne sugjerojmë që shuma minimale e porosisë është 200 dollarë amerikanë, mundësisht 1000 dollarë +.

Forma e Kontaktit: Klikoni për ta përfunduar
(Përgjigjuni shpejt pasi ky formular përmban shumicën e informacionit që duhet të dimë përpara se t'ju ofrojmë çmimin më të mirë)

Email: Haswill.Electronics+Enquiry@Gmail.com (Ju lutemi lexoni Faqe FAQ faqe përpara se të na shkruani një email, dhe më pas na tregoni modelin, sasinë dhe kërkesat e produktit për të cilin jeni të interesuar, si dhe adresën dhe kodin postar në email.)

WhatsApp: 008613365281754(Përgjigju ngadalë)

Ku ndodhet China Haswill Electronics?

Ne preferojmë Formularin e Kontaktit (Përgjigju shpejt)


  sugjerim:
  Regjistruesit dixhital të të dhënave të temperaturës: ≥ 200 copë
  termostate dixhitale: ≥ 50 copë
  Termometra dixhitalë: ≥ 200 copë
  Mundohuni ta blini atë nga tregu juaj lokal në vend që të kërkoni një kuotë nga ne nëse porosia juaj nuk mund të arrijë 100 USD, pasi tarifa e dërgesës ndërkombëtare për pakot e lehta/të vogla është shumë e shtrenjtë;

  Shërbimi Ndërkombëtar Express * (UPS, DHL, FedEx, etj.)