Контактирајте со Haswill Electronics

Работно време

8:00 ~ 18:00 часот
понеделник ~ сабота

Кина Денешно време


Детали за контакт

徐州海森文尔商贸有限公司
徐州市鼓楼区好得家商城M区号楼1-311

Xuzhou Haswill Electronics Co. Ltd
Xuzhou Haswell Trade Co. Ltd
М-1-311, трговски центар Хаодеџија, округ Гулу, град Ксужоу, провинција Џиангсу, Кина, 221007

Ако ви требаат само неколку, ве молиме купете замени од вашиот локален пазар бидејќи меѓународниот превоз е скап за мали количини; предлагаме минималниот износ на нарачката да биде 200 американски долари, по можност 1000 долари+.

Формулар за контакт (Одговори брзо)

Е-пошта: Haswill.Electronics+Enquiry@Gmail.com (Одговорете брзо, Ве молиме прочитајте го Страница за ЧПП пред да ни напишете е-пошта.)

WhatsApp: 008613365281754(Одговори бавно)

Адреса: M-1-311, Haodejia Mall, Gulou District, Xuzhou City, Jiangsu Province, Кина;
Поштенски код: 221007
Каде се наоѓа China Haswill Electronics?

Претпочитаме контакт форма (брзо одговарајте)


  Обидете се да го купите од вашиот локален пазар наместо да барате понуда од нас ако вашата нарачка не може да достигне 100 УСД, бидејќи цената за меѓународна испорака за лесните/малите пакети е прескапа; предлог:
  дигитални температурни логери на податоци: ≥ 200PCS
  дигитални термостати: ≥ 50PCS
  дигитални термометри: ≥ 200 ЕЕЗ

  Меѓународна експресна услуга * (UPS, DHL, FedEx, итн.)

  Препорачани содржини

  1. Дигитален термостат Вовед за почетници, совладајте го принципот на работа и ќе се справите со сите термостати.

  2. Како да го изберете вистинскиот термостат со компактен панел? Умното мапирање го прави полесно од кога било.

  3. Зошто термостатите на големите панели се актуелни во моментов?